Chianina hovädzia saláma

Il Salame con Chianina

Saláma pre gurmánov, rafinovaná s obzvlášť jemnou šunkou vzácneho plemena Chianina. Táto saláma je skutočný klenot mäsiarstva. Aromatické semená feniklu a tajná toskánska koreňová zmes túto toskánsku raritu korunujú ešte o stupeň vyššie.    Více se dozvíte zde
Pouze 6 na skladě **
22,90 €
Kód: 77307 Obsah: 320g 71,56 €/1 kg
22,90 €
Cena s DPH
Pouze 6 na skladě *
Obsah: 320g 71,56 €/1 kg Kód: 77307
Obsah: 320g 71,56 €/1 kg Kód: 77307 Zobrazit složení
Chianina hovädzia saláma
Chianina hovädzia saláma Přidat do knihy přání Cena s DPH
Pouze 6 na skladě
Pouze 6 na skladě **
22,90 €
Kód: 77307 Obsah: 320g 71,56 €/1 kg
22,90 €
Popis produktu
Složení
Nejčastější dotazy
Popis produktu

Táto saláma obsahuje rovnaké časti bravčového a hovädzieho mäsa plemena Chianina. Porcelánovo biele zvieratá sa chovajú iba v desiatich provinciách celého Talianska a radia sa k najstarším plemenám hovädzieho dobytka, ktoré v dávnych dobách oceňovali už Etruskovia a Rimania, najmä kvôli obzvlášť dobrej kvalite mäsa. Mäso Chianina sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín (o 50 % viac ako iné hovädzie mäso), menším množstvom kalórií (o tretinu menej ako ostatné druhy hovädzieho mäsa) a nízkym obsahom cholesterolu. Preto je mäso také jemné a šťavnaté.

Ťažké zvieratá majú vyšší obsah kostí a ich chov je zložitejší. V zásade sa kŕmia iba senom, vo voľnom výbehu sa biely dobytok živí trávou a divokými bylinkami. Porážka je obvykle po 16 až 18 mesiacoch života, keď samica váži asi 450 kilogramov a býky 700 kilogramov. Samce ale môžu dosahovať hmotnosť až neuveriteľných 1500 kg!

Toskana

Přejít do regionu
Složení

Složení

Bravčové mäso, hovädzie mäso Chianina IGP, soľ, prírodné príchute (korenie) dextróza, antioxidant: kyselina askorbová E300, konzervačná látka: E252 dusičnan draselný, 100g salámi je zo 73g bravčového mäsa a 73g chianina

Výživové hodnoty

Ve 100 g
Energetická hodnota 425 kcal / 1765 kj
Tuky 34.73 g
-z toho nasytené mastné kyseliny 14.95 g
Sacharidy 0.5 g
-z toho cukry 0.5 g
Bielkoviny 28.19 g
Soľ 5.4 g

Odpovědný provozovatel potravinářského podniku:

Antica Macelleria FalornI-Via Di Colognole 67, I-50022 Greve in Chianti

Nejčastější dotazy

Garance čerstvosti

Záruka čerstvosti a zdarma chladíci materiál

Gustini spočívá v čerstvých surovinách s velkým důrazem na kvalitu a proto nabízíme zdarma náklady na chladící materál: bez příplatku nebo minimální velikosti objednávky.

Kdy expeduje Gustini chlazené produkty?

Gustini dodává chlazené zboží výhradně od pondělí do čtvrtka (pro objednávky ze Slovenska od pondělí do středy). Tímto způsobem zaručujeme před víkendem nejkratší dobu dodání.

Jak se zabalí produkty do chladu pro přepravu?

Naše čerstvé produkty jsou baleny jednotlivě spolu s chlazenými gelovými prvky v izolovaném sáčku. Vaše výhoda: dodávané prvky chlazení, můžete znovu použít i doma.

Jak dostanu balíček v bezpečí?

Ujistěte se, že Vaše zásilka může byla odesláná naším logistickým partnerem společnosti PPL (pro objednávky ze Slovenska DHL). Informujeme Vás prostřednictvím e-mailu o doručení zásilky. Pokud nemáte možnost si balíček doma od kurýra převzít, můžete pověřit jinou osobu, nebo zadat jinou doručovací adresu (například souseda nebo adresu Vaší kanceláře).

Jak dorazí čerstvé produkty do Gustini?

Čerstvé výrobky přijdou chlazené z Itálie a v našem skladu jsou uloženy do chladu.

Hodnocení

Napište svůj názor!

Vaše hodnocení:

  • Recenze
    Celkové hodnocení