Nakupte ještě za 2500 € s DPH
a dopravu máte zdarma.
a dopravu máte zdarma.
Od roku 1898 pozná každý vo Florencii značku kávy DavidKopf: Caffe Manaresi. Odvtedy sa nič nezmenilo v malej továrni na tradičné kávové zmesi.
Keď kávar Roberto pražil svoju cenenú arabicu pre Caffé Gourmet v bubne, omamná vôňa zapĺňala celý priestor. Svojím vytrénovaným čuchom Roberto skúma stupeň praženia. Pri nízkych teplotách pomaly šteklí arómu z ušľachtilých kávých zŕn.
Surová káva pre ušľachtilé espresso pochádza z vysokohorských plantáží v Strednej a Južnej Amerike. Štýlovú arómu utesní darčeková dóza, čím sa zachováva mierne harmonický a jemne ovocný charakter kávy. Aromatická zmes arabica dodáva mierne kyslý dôraz espressa s ľahkou penou.
Manaresi Espresso Gourmet použite na čerstvo mleté espresso alebo cappuccino, a to buď v kávovare alebo espresso kanvici.
Menge ( z.B. 1x20g ) | 250g |
---|---|
Region | Toscana |
90% Arabica, 10% Robusta.
Il Caffé Manaresi, S.S. 2 Cassia per Siena, 40, I-50026 S. Casciano (FI)