Giusti Riserva - Balsamico 100 let

Giusti Riserva - Balsamico 100 rokov

Giusti Riserva - balsamico 50 rokov

Aceto Balsamico di Modena DOP 50 anni
Pol storočia zrenia! Tento vynikajúci, hustý balzamikový ocot di Modena strávil 50 rokov v drevených sudoch v dôkladnej starostlivosti rodiny Giusti, kým sa nevytvoril tento jemný balzamikový ocot superlatívov.
399,00 €
3 990,00 € / 1 L
Vypredané | Kód: 71279
Obsah: 100 ml

Aceto balsamico di Modena sa plní do typickej, hranatej fľaše predpísanej konzorciom pre Aceto balsamico di Modena tradizionale. Dodávka prebieha v exkluzívnej drevenej krabici so zlatým mosadzným zámkom. Vďaka tomu je fľaša balzamikového octu vynikajúcim darčekom pre každého gurmána.

Rodina Giusti tento exkluzívny balzamikový ocot vyrába po 17 generácií. Raz boli dokonca privilegovanými dodávateľmi kráľovského dvora.
Výroba 50 rokov starého balzamikového octu podlieha prísnym pravidlám a kontrolám kvality. Hroznový mušt bieleho hrozna Trebbiano sa najprv naleje do veľkých sudov. Po roku sa určité množstvo balzamikového octu naleje do ďalšieho, menšieho suda, kde sa zmieša s tým, ktorý zrel dlhšiu dobu. Tento proces sa tradične opakuje každý rok, pričom sudy v tzv. batériách sú čím ďalej tým menšie a sú vyrobené z rôznych drevín. Prispievajú k špecifickým aspektom arómy hotového balzamikového octu, ako je to u vína zrejúceho v barikových sudoch.

Viac informácií
Menge ( z.B. 1x20g ) 100 ml
Region Emilia-Romagna
Write Your Own Review
You're reviewing:Giusti Riserva - balsamico 50 rokov
Your Rating

Složení

varený hroznový mušt, vínny ocot, obsahuje siřičitany

Odpovědný provozovatel potravinářského podniku:

Giuseppe Giusti, Via Quattroville 155, I-41100 Lesignana (MO)