Paradajky sušené na slnku - ochutené

Pomodori essiccati al sole

Ozajstný Slow-Food: až keď sú tieto podlhovasté paradajky riadne vyzreté, dochádza k ich ručnému zbieraniu. Následne sa rozpolia, osolia, a potom sa voľne sušia pod lúčami žiarivého slnka. Do pohára sa k nim pridá mäta, olivový olej a riadna porcia Amore.   Více se dozvíte zde
Pouze 4 na skladě **
7,90 €
Kód: 73267 Obsah: 230g 34,35 €/1 kg
7,90 €
Cena s DPH
Pouze 4 na skladě *
Obsah: 230g 34,35 €/1 kg Kód: 73267
Obsah: 230g 34,35 €/1 kg Kód: 73267 Zobrazit složení
Paradajky sušené na slnku - ochutené
Paradajky sušené na slnku - ochutené Přidat do knihy přání Cena s DPH
Pouze 4 na skladě
Pouze 4 na skladě **
7,90 €
Kód: 73267 Obsah: 230g 34,35 €/1 kg
7,90 €
Popis produktu
Složení
Nejčastější dotazy
Popis produktu

Edoardo je jedným z najvášnivejších pestovateľov zeleniny v okolí. Svoju aziendo spĺňa všetky kritériá farmára so Slow-Food. Všetky zložky, ktoré pre svoju pomodori Secchi aj svoje ďalšie špeciality potrebuje, pochádzajú z jeho domova, zo Salenta. Všetko je s láskou ručne zhotovené a absolútne úžasné.

Keď sme navštívili Edoardov domov v Ugento v Apúlie Salento, mali sme priamo možnosť nahliadnuť do vysušovne paradajok a povieme vám, bol to zážitok! Paradajkové rastlinky na pole vsádzajú od apríla a už v júli Pomodori žiaria tmavou, červenou farbou a zahajuje sa ich ručné zbieranie. Len tie najlepšie a najčerstvejšie plody sa dostanú k ženám, ktoré ich následne krájajú na polovicu a potom ich opatrne rozkladajú na veľké siete.

4 až 5 dní sa Pomodori Secchi tradične suší pod holým nebom, na horúcom slnku Stredozemného mora. Pripadáte si tu ako v paradajkovom raji, červená na vás pozerá doslova z každého kúta, kam oko dovidí. Po vysušení sa iba tie bezchybné Pomodori secchi zasielajú na finálne spracovanie.

Paradajky sú dodávané v pohári so soľou apulijskej Salina Santa Margherita di Savoia, s mätou, chilli, cesnakom a kaparmi od Edoarda, z jeho vlastného poľa, a s apulijským olivovým olejom. So svojou silnou ovocnou chuťou, nádherne žuvacou konzistenciou a slnkom pobozkaným charakterom sú jedinečné pomodori Lunghi essicati al sole ideálne do šalátov, cestovinových omáčok alebo predjedál.

Apulien

Přejít do regionu
Složení

Složení

sušené paradajky (65%), extra panenský olivový olej (30%), kapary, nerafinovaná morská soľ, chilli, jablkový ocot, bylinky, čerstvá mäta, cesnak, citrónová šťava

Výživové hodnoty

Ve 100 g
Energetická hodnota 180 kcal / 752.4 kj
Tuky 12 g
-z toho nasýtené mastné kyseliny n.a. g
Sacharidy 10 g
-z toho cukry n.a. g
Bielkoviny 8 g
Soľ n.a. g

Odpovědný provozovatel potravinářského podniku:

Trentin società agricola s.r.l., S.p. 290 km 1, Felline - T.S. GiovannI, I-73059 Ugento

Nejčastější dotazy

Garance čerstvosti

Záruka čerstvosti a zdarma chladíci materiál

Gustini spočívá v čerstvých surovinách s velkým důrazem na kvalitu a proto nabízíme zdarma náklady na chladící materál: bez příplatku nebo minimální velikosti objednávky.

Kdy expeduje Gustini chlazené produkty?

Gustini dodává chlazené zboží výhradně od pondělí do čtvrtka (pro objednávky ze Slovenska od pondělí do středy). Tímto způsobem zaručujeme před víkendem nejkratší dobu dodání.

Jak se zabalí produkty do chladu pro přepravu?

Naše čerstvé produkty jsou baleny jednotlivě spolu s chlazenými gelovými prvky v izolovaném sáčku. Vaše výhoda: dodávané prvky chlazení, můžete znovu použít i doma.

Jak dostanu balíček v bezpečí?

Ujistěte se, že Vaše zásilka může byla odesláná naším logistickým partnerem společnosti PPL (pro objednávky ze Slovenska DHL). Informujeme Vás prostřednictvím e-mailu o doručení zásilky. Pokud nemáte možnost si balíček doma od kurýra převzít, můžete pověřit jinou osobu, nebo zadat jinou doručovací adresu (například souseda nebo adresu Vaší kanceláře).

Jak dorazí čerstvé produkty do Gustini?

Čerstvé výrobky přijdou chlazené z Itálie a v našem skladu jsou uloženy do chladu.

Hodnocení

Napište svůj názor!

Vaše hodnocení:

  • Recenze
    Celkové hodnocení