Giusti Riserva - balsamico 50 rokov

Aceto Balsamico di Modena DOP 50 anni

Pol storočia zrenia! Tento vynikajúci, hustý balzamikový ocot di Modena strávil 50 rokov v drevených sudoch v dôkladnej starostlivosti rodiny Giusti, kým sa nevytvoril tento jemný balzamikový ocot superlatívov.   Více se dozvíte zde
Pouze 2 na skladě **
349,00 €
Kód: 71279 Obsah: 100ml 3 490,00 €/1 l
349,00 €
Cena s DPH
Pouze 2 na skladě *
Obsah: 100ml 3 490,00 €/1 l Kód: 71279
Obsah: 100ml 3 490,00 €/1 l Kód: 71279 Zobrazit složení
Giusti Riserva - balsamico 50 rokov
Giusti Riserva - balsamico 50 rokov Přidat do knihy přání Cena s DPH
Pouze 2 na skladě
Pouze 2 na skladě **
349,00 €
Kód: 71279 Obsah: 100ml 3 490,00 €/1 l
349,00 €
Popis produktu
Složení
Nejčastější dotazy
Popis produktu

Aceto balsamico di Modena sa plní do typickej, hranatej fľaše predpísanej konzorciom pre Aceto balsamico di Modena tradizionale. Dodávka prebieha v exkluzívnej drevenej krabici so zlatým mosadzným zámkom. Vďaka tomu je fľaša balzamikového octu vynikajúcim darčekom pre každého gurmána.

Rodina Giusti tento exkluzívny balzamikový ocot vyrába po 17 generácií. Raz boli dokonca privilegovanými dodávateľmi kráľovského dvora.
Výroba 50 rokov starého balzamikového octu podlieha prísnym pravidlám a kontrolám kvality. Hroznový mušt bieleho hrozna Trebbiano sa najprv naleje do veľkých sudov. Po roku sa určité množstvo balzamikového octu naleje do ďalšieho, menšieho suda, kde sa zmieša s tým, ktorý zrel dlhšiu dobu. Tento proces sa tradične opakuje každý rok, pričom sudy v tzv. batériách sú čím ďalej tým menšie a sú vyrobené z rôznych drevín. Prispievajú k špecifickým aspektom arómy hotového balzamikového octu, ako je to u vína zrejúceho v barikových sudoch.

Emilia-Romagna

Přejít do regionu
Složení

Složení

varený hroznový mušt, vínny ocot, obsahuje siřičitany

Odpovědný provozovatel potravinářského podniku:

Giuseppe Giusti, Via Quattroville 155, I-41100 Lesignana (MO)

Nejčastější dotazy

Garance čerstvosti

Záruka čerstvosti a zdarma chladíci materiál

Gustini spočívá v čerstvých surovinách s velkým důrazem na kvalitu a proto nabízíme zdarma náklady na chladící materál: bez příplatku nebo minimální velikosti objednávky.

Kdy expeduje Gustini chlazené produkty?

Gustini dodává chlazené zboží výhradně od pondělí do čtvrtka (pro objednávky ze Slovenska od pondělí do středy). Tímto způsobem zaručujeme před víkendem nejkratší dobu dodání.

Jak se zabalí produkty do chladu pro přepravu?

Naše čerstvé produkty jsou baleny jednotlivě spolu s chlazenými gelovými prvky v izolovaném sáčku. Vaše výhoda: dodávané prvky chlazení, můžete znovu použít i doma.

Jak dostanu balíček v bezpečí?

Ujistěte se, že Vaše zásilka může byla odesláná naším logistickým partnerem společnosti PPL (pro objednávky ze Slovenska DHL). Informujeme Vás prostřednictvím e-mailu o doručení zásilky. Pokud nemáte možnost si balíček doma od kurýra převzít, můžete pověřit jinou osobu, nebo zadat jinou doručovací adresu (například souseda nebo adresu Vaší kanceláře).

Jak dorazí čerstvé produkty do Gustini?

Čerstvé výrobky přijdou chlazené z Itálie a v našem skladu jsou uloženy do chladu.

Hodnocení

Napište svůj názor!

Vaše hodnocení:

  • Recenze
    Celkové hodnocení